NasılGitmiş.com

Udemy’den Ücretsiz Dijital Pazarlama Kursları

1-Dijital Pazarlama Ortak sertifika Kursu
Dijital Pazarlamaya Genel Bakış. Bu kursla ücretsiz ‘SMstudy® Certified Digital Marketing Associate’ Sertifikasını alın

Açıklama
Bu kurs Dijital Pazarlamaya genel bir bakış içerir ve SMstudy® Kılavuzuna dayanmaktadır. Kısa bir Dijital Pazarlama geçmişi hakkında bilgi içeren Dijital pazarlama üzerine 28 yüksek kaliteli videoya sahiptir. Bu kursu tamamlayan öğrenciler, adresinden ücretsiz ‘SMstudy® Certified Digital Marketing Associate’ sertifikası alabilirler. Kurs ayrıca SMstudy® Guide’ın faydalarına da değiniyor. SMstudy® Kılavuzu, dünya çapında 3.500’den fazla şirkette 400.000’den fazla öğrenciyi eğiten küresel bir sertifika kursu sağlayıcısı olan VMEdu, Inc. tarafından geliştirilmiştir. Satış ve Pazarlama kavramlarını pratik, süreç odaklı bir yaklaşımla açıklar.

Kurs, müşterilerle etkileşim kurmak için internete bağlı elektronik cihazları kullanan tüm pazarlama faaliyetlerini içerir (ör. Bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar). Buna, etkili web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve yönetmenin yanı sıra, Pazarlama hedeflerine ulaşmaya yardımcı olan çeşitli çevrimiçi kanallar aracılığıyla bir şirketin ürünlerini ve markasını tanıtmayla ilgili etkinlikler dahildir. Dijital Pazarlama ile ilgili araçlardan bazıları, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlaması ve E-posta Pazarlamasını içerir. Bu Unsur ayrıca, etkili bir Dijital Pazarlama Stratejisinin diğer Satış ve Pazarlama Boyutları için nasıl bir güç çarpanı olarak hareket edebileceğini gösterir. Kurs, Dijital Pazarlama hakkında temel bir anlayış kazanmak isteyen profesyoneller ve öğrenciler tarafından alınabilir. Kursun birçok yazarı, danışmanı ve eleştirmeni, çeşitli endüstrilerdeki sayısız Satış ve Pazarlama alanlarında ve coğrafi bölgelerde çalıştı. Böylece, onlar tarafından sağlanan bilgiler bu kursu sektörden bağımsız kılar. Ders, Dijital Pazarlamayı, belirli bir sonuca götüren bir dizi eylemi içeren süreçler açısından tanımlar. Her süreç belirli girdiler gerektirir ve ardından belirli çıktılar oluşturmak için araçlar kullanır.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

2-Canlı Projelerle Dijital Pazarlamanın Temelleri

Gereksinimler
Dijital pazarlamayı bilmek ve anlamak isteyen herkes bu kursu alabilir.
İçeriğin gelişmiş görünebileceği bazı yerler var, ancak bu bölümleri atlayabilirsiniz.


Açıklama
Bu ders Dijital Pazarlama Kavramlarını tanıtır. İş hedefleriyle uyumlu dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için formatlar, uygulamalı deneyim ve çalışma sayfaları sağlar. Bir pazarlamacının işletme için hangi kanalın en karlı olacağına karar verebilmesi için dijital pazarlama kanalları hakkında eksiksiz bilgi verir.

Ders, dijital pazarlama kavramlarını tanıtmayı ve dijital pazarlamanın tüm kanallarına ve bileşenlerine sistematik bir genel bakış sağlamayı amaçlamaktadır. Dijital pazarlama, herhangi bir pazarlama sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kendi başına tamamen uzmanlaşmıştır ve son derece geniştir.

Anında uygulayabileceğiniz formatlar ve çalışma sayfaları ile tamamlayın.

Bu kurs kimler için:
Yeni başlayanlar, girişimciler ve şirket içi dijital pazarlama ekipleri için uygundur
Kariyerini dijital pazarlama alanında yapmak isteyenler için çok uygun.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

3-Dijital Pazarlama Temelleri Kursu

Gereksinimler
Bu kursu alan kişi herhangi bir deneyimi olmayabilir. Kısıtlama yoktur.


Açıklama
Dijital Pazarlamayı öğrendiniz mi? Yapmadın mı? Peki, endişelenme! İşte her şeye sıfırdan başlamanız için bir fırsat. Dünyayı Güçlendirmek ve dijital pazarlama konusundaki bilgilerim ve öğretme tutkumla insanları kucaklamak için 21’den Fazla Ücretsiz Video Dersi bulacaksınız

Bu kurs kimler için:
Dijital pazarlamanın ne olduğunu bazı temel bilgilerle anlamak isteyenler bu kursu almalıdır.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

4-Dijital Pazarlama ve SEO Master Kursu

Gereksinimler
Dijital pazarlamaya genel bakış ile temel Bilgisayar bilgisi.

Bu dersin amacı, öğrencileri dijital pazarlama endüstrisinde başlatmadan önce bir temel oluşturmaktır. Dijitalleşme, günümüzün iş büyümesi için önemli faktörlerden biri olduğundan, bu ücretsiz kursla, kariyeriniz için akıllıca bir karar vermenize yardımcı olacak tüm bu şeyleri bileceksiniz.

Bu kurs aynı zamanda dijital pazarlamaya başlayan veya dijital pazarlamadan herhangi bir sonuç almayan ve bu konuda kısa bir fikre ihtiyaç duyan işletmelere, dijital dünyadaki başarının sırlarını anlamak ve çözmek için konuya özel bilgi edinmelerine yardımcı olacaktır.

Bu kurs kimler için:
Yarının Dijital Pazarlamacıları, Arama İyileştiricileri, Sosyal Medya Pazarlamacıları.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

5-Dijital Pazarlama Kanallarını Anlayın ve Değerlendirin

Bu kurslar, pazarlamacıların bir ürün veya markanın pazarlama hedeflerinden türetilen dijital pazarlama hedeflerine ulaşmak için kullanabilecekleri mevcut DM kanallarının anlaşılmasını sağlar. Sürekli gelişen ve genişleyen çevrimiçi dünyanın doğası göz önüne alındığında – yeni kanallar daha sık gelişiyor ve kitleler sürekli olarak yeni çevrimiçi içerik kaynakları keşfediyor – dijital pazarlamacılar, dijital pazarlama kanallarını etkinlik ve uygulanabilirlik açısından düzenli olarak değerlendirmeli ve yeniden değerlendirmelidir. şirketin genel organizasyonel amaç ve hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olmak. Kurs, Dijital Pazarlama hakkında temel bir anlayış kazanmak isteyen profesyoneller ve öğrenciler tarafından alınabilir. Kursun birçok yazarı, danışmanı ve eleştirmeni, çeşitli endüstrilerdeki sayısız Satış ve Pazarlama alanlarında ve coğrafi bölgelerde çalıştı. Böylece, onlar tarafından sağlanan bilgiler bu kursu sektörden bağımsız kılar. Ders, Dijital Pazarlamayı, belirli bir sonuca götüren bir dizi eylemi içeren süreçler açısından tanımlar. Her süreç belirli girdiler gerektirir ve ardından belirli çıktılar oluşturmak için araçlar kullanır.

Bu kurs kimler için:
Dijital Pazarlama kanalları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes bu kursa katılabilir.

Kursa erişmek için TIKLAYINIZ.

Add comment