NasılGitmiş.com

Macaristan’da 11 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Sorgun Gençlik Derneği’nin ortaklığında yürütülen Avrupa Dayanışma Programı (ESC) gönüllülük projesi kapsamında 4 (Dört) gönüllü aranmaktadır. Lütfen gönüllülük projesine başvuru yapmadan önce aşağıda yer alan bilgi paketinin bütün açıklamalarını dikkatlice okuyunuz ve başvurunuzu öyle yapınız.

Önemli Not: Bu proje 11 aylık uzun dönem gönüllülük projesidir. Hali hazırda üniversiteye devam edenler bu projeye başvuru yapamaz. Eğer okulunu dondurup başvuru yapacaksa bunu mail detayında açıklamalıdır.

Gönüllülük faaliyetleri Ekim 2022- Eylül 2023 yılları arasında yapılacaktır.

Avrupa Dayanışma Programı (ESC) gönüllülük projesine 2 Almanca ve 2 İngilizce bilmek üzere 4 (Dört) gönüllü seçilecektir.

Gönüllülük programı kapsamında seyahat, konaklama, yemek, yerel ulaşım, vize ve sağlık sigortanız ücretsiz karşılanacaktır. Program kapsamında günlük cep harçlığı verilecektir.

Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir.

SORGED sadece gönderici kuruluştur. * Nihai kararı ev sahibi POLİP – Macaristan Derneği verecektir. * Gönüllü seçiminde sizi özgeçmişiniz ve motivasyon mektubunuzdaki verdiğiniz bilgilerle tanıyabiliriz.

Dolayısıyla hakkınızda detaylı, net ve doğru bilgiler verin lütfen.Projenin bilgi paketi için lütfen tıklayınız.

Lütfen Europass CV ve Motivasyon Mektubunuzu (İngilizce) konu başlığına ESC-MACARİSTAN yazarak esc@sorged.org adresine mail gönderiniz.* SORGED gelen başvuruların tamamını okuyup, değerlendirecek. Değerlendirme sonrasında potansiyel gönüllüler ile bir ön görüşme yapacaktır. *

Nasıl Gitmiş

Add comment