NasılGitmiş.com

LÜKSEMBURG Avrupa Dayanışma Programı (ESC)

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Graffiti, topluluk radyo istasyonu Radio ARA’nın gençlik programlarından sorumlu organizasyondur. Radio ARA ve Graffiti, Avrupa Kültür Başkenti Esch2022 için bir radyo sanatı projesi planlıyor. «Bu bağlamda, aşağıdaki görevler için 1 gönüllü arıyoruz: – personeli öğle vakti canlı gösterileriyle desteklemek. – ziyaretçiler için yardım (sanatçılar ve diğerleri) – sosyal medya hesaplarının beslenmesine yardımcı olun – proje web sitesinin güncellenmesine yardımcı olun.

KONAKLAMA YİYECEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ


-Gönüllü için Esch-sur-Alzette’de (projenin gerçekleşeceği Lüksemburg’un Güneyinde 30.000 nüfuslu küçük bir şehir) konut bulmaya çalışacağız. Gönüllü, yiyecek satın almak için bir ödenek ve aylık bir cep harçlığı alacak. Lüksemburg’da toplu taşıma ücretsizdir.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

-Gönüllü, 2 koordinatör, 2 sanat yönetmeni ve 1 teknisyenden oluşan proje ekibinin bir parçası olacak. Proje koordinatörlerinden birine yakın bir şekilde yardımcı olacaktır. Dolayısıyla bu kişi, gönüllü ile görevleri tartışmaktan sorumlu olacak. Gönüllü, ulusal gençlik servisi tarafından düzenlenen eğitimlere katılacak. Ayrıca ESC veya profesyonel projesiyle ilgili daha spesifik bir eğitime katılma olanağına sahip olacaktır. Projede dahili olarak çözülemeyen anlaşmazlıklar olması durumunda, harici bir mentor gönüllüyü destekleyecektir.

KATILIMCI PROFİLİ

-Radyoyla ve daha özel olarak (radyo) sanatıyla ilgilenen bir kişiyi ağırlamak istiyoruz. Aşağıdaki dillerden birinde bilgi sahibi olmak bir avantaj olarak kabul edilir: İngilizce, Almanca veya Fransızca

AKTİVİTE TARİHLERİ 01/11/2021 – 30/11/2022 döneminde toplam 52 hafta

AKTİVİTE KONUMU 10, rue de l’Église, 4106 Esch-sur-Alzette Lüksemburg

AKTİVİTE KONULARI Yaratıcılık ve kültür

Başvuru yapmak için tıklayınız

Gönüllü aranan ülkeler:

  • Arnavutluk. Ermenistan. Avusturya. Azerbaycan. Bosna Hersek. Belçika. Bulgaristan. Beyaz Rusya. Kıbrıs. Çek Cumhuriyeti. Almanya. Danimarka. Cezayir. Estonya. Mısır. Yunanistan. İspanya. Finlandiya. Fransa. Gürcistan. Hırvatistan. Macaristan. İrlanda. İsrail. İzlanda. İtalya. Ürdün. Lübnan. Lihtenştayn. Litvanya. Lüksemburg. Letonya. Libya. Fas. Moldova. Tunus. Türkiye. Karadağ, Kuzey Makedonya, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Filistin. Portekiz. Romanya. Sırbistan. Rusya Federasyonu. İsveç. Slovenya. Slovakya. Suriye Arap Cumhuriyeti. Ukrayna. Birleşik Krallık. Kosova * BM kararı. İngiliz Antarktik Bölgesi. Anguilla. Aruba. Saint Barthélemy. Bermuda. Birleşik Krallık. Kanarya Adaları.

Add comment