NasılGitmiş.com

Litvanya’da 8 AY ESC Gönüllülük Projesi

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Litvanya’nın Traiki Milli Parkı ülkenin mirasını, tarihini ve çeşitli doğal manzaralarını temsil eden beş milli parkından biridir. Park, 32’den fazla göl içeren 8.200 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Topluluk, II.Dünya Savaşı ve müteakip Sovyet işgali sırasında ciddi şekilde hasar gördü, bu nedenle Yönetim, bu bölgenin kültürel ve doğal değerlerini korumayı, korumayı, restorasyonu ve sürdürülebilir kullanımı teşvik etmeyi amaçlıyor. Restore edilen topluluk konserler, sergiler, toplantılar ve diğer kültürel ve eğitici faaliyetlere ev sahipliği yaptı. Gönüllüler için ana faaliyetler parkın doğal ortamının korunması, bahçecilik, parkın misafirleri ile çalışma, imkan ve motivasyona bağlı olarak yabancı ziyaretçilere turlar verilmesi olacaktır. 6 ay süren bir proje için 2 gönüllü aranıyor.

KONAKLAMA, YİYECEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Gönüllüler, Trakai’deki Tarihi Milli parkın arazisinde konaklayacak. Her iki gönüllü birlikte yaşayacak ve ayrı odaları, ortak banyosu olacak. Gönüllülere aylık ödenek (yiyecek ve cep harçlığı) ve ulaşım sağlanacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

Trakai Tarihi Milli Parkı, Tarihi Milli Park’ta gerçekten çalışmanın ve bakımının ne anlama geldiğini bilmek isteyen iki gönüllü arıyor. Doğayı seven ve insanlarla etkileşim kuran gönüllüler. Bu size benziyorsa, özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu saltes.esc@gmail.com adresine gönderin. Bize e-postayı gönderirken, lütfen konudaki gönüllülük fırsatının adını not edininiz.

AKTİVİTE TARİHLERİ 01/04/2021 – 31/10/2021

AKTİVİTE KONUMU Trakai Litvanya

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Nasıl Gitmiş

Add comment