NasılGitmiş.com

İstanbul Kalkınma Ajansı Türk Girişimcilerini Las Vegas’a Götürüyor

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), yeni ürün ve teknolojilerini tüm dünyaya tanıtmayı ve global pazarlara açılmayı hedefleyen Türk teknoloji girişimcilerini CES 2023’e (Consumer Electronic Show) götürmek için hazırlıklara başladı.

CES ( Consumer Electronic Show) HakkındaCES (Consumer Electronic Show), her yıl ocak ayında Las Vegas, Nevada’da Consumer Electronics Association tarafından düzenlenen tüketici elektroniği etkinliğidir. Amerika kıtasında gerçekleşen en önemli teknoloji fuarlarından birisidir. 1967 yılından beri düzenlenmektedir. En ileri teknoloji ürünleri bu fuarda lanse edilmektedir.Detaylı bilgi için: https://www.ces.tech/‘i ziyaret edebilirsiniz.

5-8 Ocak 2023 tarihlerinde ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarında bu yıl da İSTKA desteğiyle Türk teknoloji girişimcileri için bir Pavilyon kurulacak.

İstanbul Kalkınma Ajansı, yeni nesil teknoloji ürünlerini, dünyanın dört bir yanından teknoloji şirketleri ile birlikte ilk kez bu fuarda sergilemek isteyen Türk teknoloji girişimcileri için başvuru almaya başladı.

İSTKA’nın Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda CES 2023 Eureka Park Fuar alanında kuracağı İstanbul Pavilyonu’na, Türkiye’den gelecek vaat eden startuplar katılacak. Türk startuplar dört gün boyunca ürün ve teknolojilerini sergileme ve müşteri görüşmeleri yapma imkanı bulacak.

Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

İSTKA aşağıdaki şartları karşılayan startupların CES 2023’te kurulacak İstanbul Pavilyonu’nda yer almak için başvuru yapmalarını bekliyor.

   Startup’ın Türkiye’de kayıtlı olması,
   Tüketici elektroniği alanında yenilikçi ve teknoloji odaklı bir ürününün bulunması
   Küresel piyasaları hedeflemesi,
   CES 2023 Euraka Park kriterlerini karşılaması

İngilizce olarak doldurulması gereken başvuru formu aşağıdaki ana bölümlerden oluşuyor.

   Startupa ilişkin resmi bilgiler
   Startup profili
   Ürün bilgisi
   Küresel piyasalar için strateji
   CES 2023 katılım ekibinin bilgisi ile ekibin startup ve ürününe dair maksimum 1,5 dakikalık İngilizce tanıtım videosu

Son başvuru tarihi: 9 Eylül 2022 Cuma Saat: 17.00

Nasıl Gitmiş

Add comment